AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24362 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.10 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24360 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 0.70 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24359 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.92 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24356 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.80 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24536 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 1.43 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24534 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.32 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24533 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 0.86 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24525 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Weight | 0.75 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24354 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.98 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24512 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.95 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24509 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.94 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24508 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.82 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23295 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.67 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23300 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.63 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23319 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 3 x 7 mm |
| Weight | 0.73 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23611 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.86 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23610 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.86 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23379 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 6 mm |
| Weight | 1.09 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23614 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Weight | 0.71 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23615 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Weight | 0.71 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23648 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 5 x 7 mm |
| Weight | 0.75 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23647 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 5 x 7 mm |
| Weight | 0.75 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23649 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 5 x 7 mm |
| Weight | 0.75 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23677 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 7 mm |
| Weight | 0.60 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23676 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 3 x 7 mm |
| Weight | 0.60 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23675 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 3 x 7 mm |
| Weight | 0.60 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23670 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.03 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23669 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.03 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23671 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.03 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21291 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.70 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22934 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.63 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22935 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.78 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22928 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 3 x 7 mm |
| Weight | 0.44 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22929 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Weight | 0.61 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24198 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 3.5 x 10 mm |
| Weight | 0.69 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23947 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 4 x 10 mm |
| Weight | 0.76 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24202 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 0.81 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24201 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.45 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24203 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 4 x 6 mm |
| Weight | 0.59 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24199 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 10 x 6 mm |
| Weight | 1.32 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24205 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Weight | 0.79 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24200 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 2 x 4 mm |
| Weight | 0.46 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24204 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 0.81 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23951 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 2 x 4 mm |
| Weight | 0.41 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23949 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 2 x 4 mm |
| Weight | 0.36 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24211 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 2.03 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24210 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 1.39 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22488 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 1.5, 6 x 1.5 mm |
| Weight | 0.61 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23314 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.73 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23305 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.63 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23292 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Weight | 0.75 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24077 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.80 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24084 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 1.03 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24079 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 5 x 7 mm |
| Weight | 0.97 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24088 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 1.03 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24090 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 5 mm |
| Weight | 0.79 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24089 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.79 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24091 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.11 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24092 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 1.03 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24086 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 1.09 g |




























































