Showing 181–240 of 2697 results
- Children Jewellery Sets
- Wholesale Children Ear Hoops
- Wholesale Children Lever Back Earrings
- Wholesale children Screw Back Ear Studs
- Wholesale Children Silver Necklaces
- Wholesale Children Silver Rings
- Wholesale Children Ear Studs
- Wholesale Children Dangle Earrings
- Wholesale Children Silver Pendants
- Wholesale Children Silver Bracelets
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23233 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 0.81 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23236 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.61 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23229 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.62 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23239 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 0.64 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23230 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.58 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23234 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 10 mm |
| Weight | 0.61 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23237 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.62 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23228 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 9 x 7 mm |
| Weight | 0.60 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23226 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Weight | 0.60 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9934 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 0.62 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22998 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 9 x 8 mm |
| Weight | 0.60 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22968 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.57 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22981 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Weight | 0.85 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15070 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Weight | 0.80 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23136 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Weight | 0.78 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23200 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.63 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22816 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 8 mm |
| Weight | 0.65 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22163 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.45 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22071 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.48 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22016 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.58 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21744 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 6 x 10 mm |
| Weight | 0.22 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21723 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 0.64 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22284 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 1 x 10 mm |
| Weight | 0.67 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22079 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.47 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22144 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 0.45 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22146 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 0.46 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22145 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 0.46 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22095 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.55 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22096 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.55 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD14047 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 8 mm |
| Weight | 0.68 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22285 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.72 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22233 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Weight | 0.78 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22085 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 8 mm |
| Weight | 0.60 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22087 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 1 x 8 mm |
| Weight | 0.60 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22086 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 8 mm |
| Weight | 0.60 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22066 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 0.53 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22065 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 0.53 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22068 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Weight | 0.47 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22067 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Weight | 0.47 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22028 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Weight | 0.46 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22026 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Weight | 0.46 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22089 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.52 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22088 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.52 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22099 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 9 mm |
| Weight | 0.46 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22098 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 9 mm |
| Weight | 0.46 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD14585 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Weight | 1.10 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22244 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.62 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21579 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.57 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22242 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.47 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9925 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.60 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9929 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 9 x 8 mm |
| Weight | 0.63 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21959 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 0.61 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22225 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 10 mm |
| Weight | 0.49 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22224 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Weight | 0.46 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22223 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 0.55 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15046 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 0.48 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21994 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 13 mm |
| Weight | 0.76 g |


AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21992 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.14 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21991 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 1.04 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19355 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.55 g |




























































