Showing 541–600 of 2694 results
- Children Jewellery Sets
- Wholesale Children Ear Hoops
- Wholesale Children Lever Back Earrings
- Wholesale children Screw Back Ear Studs
- Wholesale Children Silver Necklaces
- Wholesale Children Silver Rings
- Wholesale Children Ear Studs
- Wholesale Children Dangle Earrings
- Wholesale Children Silver Pendants
- Wholesale Children Silver Bracelets
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17126 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 10 x 13 mm |
| Weight | 1.17 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD12575 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.61 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19696 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 8 mm |
| Weight | 0.48 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15717 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 10 x 9 mm |
| Weight | 0.55 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20563 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.59 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD13974 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Weight | 0.60 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20041 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 0.55 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20568 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 10 mm |
| Weight | 0.63 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20564 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.59 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20496 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 0.57 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20556 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 0.64 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19066 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 13 x 6 mm |
| Weight | 0.71 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17208 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 10 x 5 mm |
| Weight | 0.45 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20566 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 10 mm |
| Weight | 0.63 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20492 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 7 mm |
| Weight | 0.56 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20565 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.59 g |


AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20552 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 11 mm |
| Weight | 0.63 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20495 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 0.57 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20287 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 7 mm |
| Weight | 1.06 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20551 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Weight | 0.70 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15936 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 6 mm |
| Weight | 0.50 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20557 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 7 mm |
| Weight | 0.62 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20494 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 7 mm |
| Weight | 0.56 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20499 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.56 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20500 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.56 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10680 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 1 x 8 mm |
| Weight | 0.89 g |

AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20553 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 0.53 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20550 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Weight | 0.70 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20497 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 0.57 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10220 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 10 x 8 mm |
| Weight | 0.89 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15742 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 0.67 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20506 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.56 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20502 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 0.46 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10651 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 5 x 11 mm |
| Weight | 0.18 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18517 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 0.83 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18521 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 15 x 14 mm |
| Weight | 1.66 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20314 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.63 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18711 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.63 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19800 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 0.33 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20501 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 0.46 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD13371 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Weight | 0.61 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20275 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 0.45 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD12890 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 0.60 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20411 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.48 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20504 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.56 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20378 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 0.49 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20366 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 10 mm |
| Weight | 0.46 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20367 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.52 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9505 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 9 x 10 mm |
| Weight | 1.45 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20374 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 4 mm |
| Weight | 0.43 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20398 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.50 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20391 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 7 mm |
| Weight | 0.56 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20300 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.44 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20412 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.48 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20387 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.47 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20296 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.45 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20310 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.52 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8812 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Weight | 0.78 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20376 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 7 mm |
| Weight | 0.56 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20295 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.57 g |




























































