AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1127 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 7 mm |
| Weight | 1.25 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1030 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 0.98 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1000 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 5 mm |
| Weight | 0.52 g |
20% SALE
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17172 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 11 x 4 mm |
| Weight | 0.44 g |




