AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2224 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.3 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2223 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.45 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2219 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.73 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2218 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.73 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2161 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 11 mm |
| Weight | 0.6 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2131 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 0.6 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2128 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.45 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2110 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 0.58 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2108 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.45 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2107 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 5 x 10 mm |
| Weight | 0.50 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2095 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 9 mm |
| Weight | 0.6 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2092 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.55 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2076 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 11 mm |
| Weight | 0.60 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2071 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 6 mm |
| Weight | 0.55 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2067 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 12 mm |
| Weight | 0.60 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2064 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.50 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2046 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 6 mm |
| Weight | 0.48 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2043 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 0.55 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2028 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 0.80 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2001 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 12 mm |
| Weight | 0.65 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2000 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 12 mm |
| Weight | 0.65 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1998 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 12 mm |
| Weight | 0.65 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1995 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 8 mm |
| Weight | 0.55 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1967 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.55 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1943 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 13 mm |
| Weight | 0.75 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1942 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 13 mm |
| Weight | 0.75 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1938 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 12 mm |
| Weight | 0.70 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1933 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.50 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1923 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 0.55 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1918 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 13 mm |
| Weight | 0.75 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1917 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 13 mm |
| Weight | 0.75 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1916 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 13 mm |
| Weight | 0.75 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1914 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 0.65 g |


AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1911 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.7 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1900 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Weight | 0.95 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1899 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Weight | 0.95 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1878 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 8 mm |
| Weight | 0.60 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1857 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 8 mm |
| Weight | 0.55 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1854 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.62 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1846 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.60 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1845 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.6 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1838 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.60 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1835 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.50 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1834 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.50 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1833 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.50 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1832 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.55 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1827 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.50 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1825 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.50 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1819 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 7 mm |
| Weight | 0.6 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1805 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.5 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1799 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Weight | 0.5 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1750 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Weight | 0.66 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1749 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 0.55 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1743 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.52 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1570 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.48 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1560 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 0.6 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1556 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 8 mm |
| Weight | 0.65 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1554 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Weight | 0.45 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1244 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 0.80 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1232 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 0.75 g |































































