AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6007 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.53 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6109 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Weight | 0.49 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6106 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Weight | 0.49 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6103 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Weight | 0.49 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6087 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 8 mm |
| Weight | 0.46 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6169 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 10 mm |
| Weight | 0.70 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6029 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.62 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6023 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.62 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6017 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.62 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6351 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 1 x 11 mm |
| Weight | 0.66 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6014 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.53 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6011 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.53 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6008 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.53 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6591 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 0.5 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6001 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 0.5 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6000 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 0.5 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5999 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 0.5 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5899 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.41 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5893 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.41 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6602 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 7 mm |
| Weight | 0.55 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4646 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 0.50 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4645 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 0.50 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6543 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 0.53 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6352 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 7 mm |
| Weight | 0.55 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5438 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Weight | 0.45 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5437 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Weight | 0.45 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5435 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Weight | 0.45 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5618 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 7 mm |
| Weight | 0.55 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5119 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.59 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4588 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 0.49 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4589 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 0.49 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5327 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.55 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3780 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 9 x 7 mm |
| Weight | 0.57 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4902 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 9 mm |
| Weight | 0.49 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5123 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 0.56 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5125 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 0.56 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5122 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 0.56 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4561 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 0.59 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5128 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Weight | 0.59 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4565 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 0.59 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4560 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 0.59 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4002 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 0.47 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3992 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 0.47 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4256 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 0.5 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4573 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 9 x 5 mm |
| Weight | 0.54 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4578 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 9 x 5 mm |
| Weight | 0.54 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4575 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 5 mm |
| Weight | 0.54 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4084 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Weight | 0.53 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4252 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 8 mm |
| Weight | 0.48 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3855 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 0.5 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3923 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 8 mm |
| Weight | 0.50 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4426 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.52 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4317 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 3 x 8 mm |
| Weight | 0.42 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3989 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.53 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3981 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.53 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3995 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Weight | 0.45 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4225 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.52 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4223 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.52 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4212 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 5 mm |
| Weight | 0.46 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4211 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 5 mm |
| Weight | 0.46 g |
































































