AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8078 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 0.47 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8701 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.49 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8781 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 10 mm |
| Weight | 0.44 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8079 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 11 mm |
| Weight | 0.5 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8503 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.5 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6872 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 0.44 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6519 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 0.5 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7526 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 10 mm |
| Weight | 0.48 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7518 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.52 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7614 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 11 mm |
| Weight | 0.57 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10056 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Weight | 0.47 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8027 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 0.7 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8024 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 11 x 6 mm |
| Weight | 0.53 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8023 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 11 x 6 mm |
| Weight | 0.58 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8046 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 10 mm |
| Weight | 0.56 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8047 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 0.65 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8033 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 11 mm |
| Weight | 0.59 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8031 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 0.6 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8030 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 0.6 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8026 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 11 mm |
| Weight | 0.66 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8025 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 11 mm |
| Weight | 0.66 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7617 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Weight | 0.45 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8021 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Weight | 0.63 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8019 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 11 x 4 mm |
| Weight | 0.49 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8018 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 11 x 4 mm |
| Weight | 0.49 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8003 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 11 x 8 mm |
| Weight | 0.59 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8029 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 7 mm |
| Weight | 0.54 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8028 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 7 mm |
| Weight | 0.54 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7511 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Weight | 0.48 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7069 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Weight | 0.48 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7068 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Weight | 0.48 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7619 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 9 x 7 mm |
| Weight | 0.52 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7520 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Weight | 0.48 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7177 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.48 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7176 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.48 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7175 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.48 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8016 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 12 x 5 mm |
| Weight | 0.52 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8014 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 12 mm |
| Weight | 0.62 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8013 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 12 mm |
| Weight | 0.62 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8009 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 12 x 8 mm |
| Weight | 0.65 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8001 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 0.56 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8000 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 0.55 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7999 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 0.55 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7997 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 0.54 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7996 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 0.54 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8364 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 0.55 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8363 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 0.55 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8422 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 0.64 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8421 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 0.64 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8420 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 0.64 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8358 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.5 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8438 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 0.64 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8437 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 0.64 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8425 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 0.68 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8424 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 0.68 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8423 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 0.68 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8432 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 0.64 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8431 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 0.64 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8430 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 0.64 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8419 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.57 g |




























































