AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9579 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 9 mm |
| Weight | 0.69 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9030 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 8 mm |
| Weight | 0.55 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9008 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 10 mm |
| Weight | 0.50 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9007 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 10 mm |
| Weight | 0.5 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9002 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 11 mm |
| Weight | 0.47 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9001 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 11 mm |
| Weight | 0.47 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9070 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 0.57 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9113 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Weight | 0.58 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9111 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 0.50 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9426 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 9 mm |
| Weight | 0.47 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9425 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 9 mm |
| Weight | 0.47 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9369 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 0.69 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9329 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 10 mm |
| Weight | 0.54 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9330 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 10 mm |
| Weight | 0.54 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9410 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 13 mm |
| Weight | 0.53 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9409 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 13 mm |
| Weight | 0.53 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9407 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.52 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9411 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 13 mm |
| Weight | 0.53 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9107 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 5 mm |
| Weight | 0.48 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9539 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 9 mm |
| Weight | 0.49 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9526 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 0.5 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9033 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 10 mm |
| Weight | 0.57 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9034 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 10 mm |
| Weight | 0.57 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9373 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 7 mm |
| Weight | 0.54 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9074 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 10 mm |
| Weight | 0.58 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9039 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 7 mm |
| Weight | 0.54 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9072 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 10 mm |
| Weight | 0.52 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9069 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 0.57 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9102 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.6 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9101 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.6 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9106 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 0.55 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9016 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 10 mm |
| Weight | 0.49 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9103 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 10 mm |
| Weight | 0.54 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9003 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 11 mm |
| Weight | 0.47 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9006 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 0.5 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9005 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 0.5 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9004 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 0.5 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9104 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 0.59 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9119 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 0.62 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9031 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 8 mm |
| Weight | 0.55 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9067 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 10 mm |
| Weight | 0.56 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9065 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 10 mm |
| Weight | 0.56 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9029 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 0.65 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9028 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 0.65 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9071 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 10 mm |
| Weight | 0.52 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9073 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 10 mm |
| Weight | 0.52 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9019 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 10 mm |
| Weight | 0.54 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9021 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 10 mm |
| Weight | 0.54 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9009 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 10 mm |
| Weight | 0.50 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8998 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 12 x 12 mm |
| Weight | 0.68 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9000 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 1 x 12 mm |
| Weight | 0.68 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9068 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 0.57 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9066 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 10 mm |
| Weight | 0.56 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9020 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 10 mm |
| Weight | 0.54 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9018 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 10 mm |
| Weight | 0.49 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9293 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 9 mm |
| Weight | 0.47 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9340 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.49 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9339 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.49 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8791 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.54 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6989 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 10 mm |
| Weight | 0.6 g |




























































