AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9949 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 7, 6 x 7 mm |
| Weight | 0.52 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9948 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 6, 7 x 9 mm |
| Weight | 0.52 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9953 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 10, 8 x 10 mm |
| Weight | 0.56 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9946 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 8, 7 x 7 mm |
| Weight | 0.58 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9951 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 6, 8 x 9 mm |
| Weight | 0.59 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9950 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 7, 7 x 7 mm |
| Weight | 0.52 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9945 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8, 6 x 8 mm |
| Weight | 0.58 g |

AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9944 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 8, 7 x 8 mm |
| Weight | 0.66 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9955 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 9, 7 x 8 mm |
| Weight | 0.55 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9943 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 7, 6 x 8 mm |
| Weight | 0.57 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9952 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 6, 6 x 8 mm |
| Weight | 0.48 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9954 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 10, 8 x 10 mm |
| Weight | 0.52 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9957 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 10, 8 x 8 mm |
| Weight | 0.53 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9958 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 10, 7 x 10 mm |
| Weight | 0.53 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9797 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 8 mm |
| Weight | 0.45 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9114 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 8 mm |
| Weight | 0.58 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7774 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 14 mm |
| Weight | 0.69 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7982 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.45 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9897 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.50 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9859 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 8 mm |
| Weight | 0.6 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9836 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 13 x 8 mm |
| Weight | 0.56 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9835 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 13 x 8 mm |
| Weight | 0.56 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9808 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 0.65 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9793 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 8 mm |
| Weight | 0.45 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9674 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 0.55 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9675 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 0.57 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9670 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 10 mm |
| Weight | 0.48 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9667 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.52 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9665 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Weight | 0.52 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9664 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 10 mm |
| Weight | 0.53 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9663 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 10 mm |
| Weight | 0.52 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9819 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 10 mm |
| Weight | 0.6 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7250 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 0.59 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9267 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.63 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9265 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.63 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9266 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.63 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9302 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 8 mm |
| Weight | 0.64 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7244 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 10 mm |
| Weight | 0.48 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9346 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9046 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9045 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9048 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 0.59 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9047 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 0.59 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9105 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Weight | 0.57 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9100 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.57 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9116 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 0.53 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9309 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 0.53 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9044 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 0.60 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9043 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 0.60 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9042 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 0.60 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9027 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.49 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9026 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.49 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9094 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.53 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9086 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 10 mm |
| Weight | 0.44 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9089 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 0.58 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9098 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 0.52 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9049 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 0.58 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9132 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 5 mm |
| Weight | 0.46 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9133 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 5 mm |
| Weight | 0.46 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9131 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Weight | 0.46 g |




























































