- |
Product ID
JD6408
Metal
925 Sterling Silver
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
0.93 g
Size (w x h)
14 x 7 mm
Chain Length
15 cm + 3 cm Extension
Chain Thickness
1-20-mm
Sold As
Pieces
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24447 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Chain Length | 15 cm + 3 cm Extension |
| Weight | 4.45 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24136 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 13 x 8 mm |
| Weight | 1.25 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22132 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold |
| Size (w x h) | 15 x 7 mm |
| Weight | 1.20 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5575 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 15 x 6 mm |
| Weight | 0.80 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17263 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 15 x 7 mm |
| Weight | 1.18 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22609 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3, 4.5 x 4.5 mm |
| Weight | 0.75 g |
| Sold As | Pieces |







