Sterling Silver Patterned Ring – JD23384
Get an alert when the product is in stock:
- |
Product ID
JD23384
Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Cubic Zirconia
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
1.02 g
Band Width
1.8 mm
Sold As
Pieces
LNP
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24102 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 5 mm |
| Weight | 1.32 g |
| Sold As | Pieces |
LP
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18314 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 2.7 mm |
| Weight | 1.72 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24523 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 10 x 11 mm |
| Weight | 1.21 g |
| Sold As | Pieces |
JLP
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23452 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1.1 mm |
| Weight | 0.93 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24104 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 1.10 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24115 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 5 mm |
| Weight | 1.17 g |
| Sold As | Pieces |









