- |
Product ID
JD22312
Metal
925 Sterling Silver
Finishing
Enamel
Stone Type
Crystal, Cubic Zirconia
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
1.6 g
Size (w x h)
8x7, 8x6, 4x4 mm
Sold As
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22305 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 10, 7 x 8 mm |
| Weight | 1.09 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22294 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7, x 8 mm |
| Weight | 1 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22333 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4, 3 x 3, 2 x 2 mm |
| Weight | 1.37 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22292 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 9, 6 x 8 mm |
| Weight | 1.05 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7667 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 5, 6 x 5, 6 x 5 mm |
| Weight | 1.26 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22308 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 9, 7 x 9, x 8 mm |
| Weight | 1.63 g |
| Sold As |







