Sterling Silver Cat Necklace – JD21993
Out of stock /Need more than what's in stock?
Get an alert when the product is in stock:
- |
Product ID
JD21993
Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Gold
Finishing
Enamel
Weight
1.10 g
Size (w x h)
7 x 13 mm
Chain Length
36 cm + 5 cm Extension
Chain Thickness
1.20 mm
Sold As
Pieces
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24212 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 7 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21603 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 1.02 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7555 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 13 mm |
| Weight | 1.1 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD14544 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7556 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 13 mm |
| Weight | 1.1 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23117 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pieces |







