48cm Sterling Silver Cable Chain with Extension – JD21224
31 in stock /Need more than what's in stock?
- |
Product ID
JD21224
Metal
925 Sterling Silver
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
1.02 g
Chain Length
45 cm + 3 cm Extension
Chain Thickness
1.20 mm
Sold As
Pieces
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3749 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Chain Length | 45 cm |
| Weight | 0.9 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8352 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Chain Length | 40 cm |
| Weight | 0.83 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3744 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Chain Length | 45 cm |
| Weight | 0.90 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8758 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 1.6 x 4.5 mm |
| Weight | 1.55 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7443 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Chain Length | 50 cm |
| Weight | 1 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6567 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Chain Length | 40 cm |
| Weight | 0.83 g |
| Sold As | Pieces |







